Remis z Granatem

W dniu dzisiejszym kolejny swój mecz rozegrała grupa młodzika młodszego. Nasi młodzi zawodnicy po dobrym meczu zremisowali z Grantem Skarżysko 0:0. Z dobrej strony pokazali się dzisiaj młodzi zawodnicy, którzy dzięki dobrej grze w obronie nie pozwolili przeciwnikowi zdobyć bramki a sami kilkukrotnie zagrozili bramce przeciwnika lecz brakowało szczęścia do zdobycia bramki. Chłopców można pochwalić za to że zostawili dużo zdrowia na boisku i skuteczną grę w obronie. Młodzi zawodnicy MKS Orlicz Suchedniów rozegrają już w sobotę kolejne spotkanie ligowe a ich przeciwnikiem będzie Akademia Piłkarska Końskie. Gratulację dla drużyny i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach !

MKS Orlicz Suchedniów- ZKS Granat Skarżysko 0:0

Antoni Gryz- Dawid Gołąb,Szymon Turski,Mateusz Mirek, Kamil Tabiszewski- Karen Ghazaryan, Wojtek Wierzbiński, Miłosz Szarek, Jakub Przeworski oraz Filip Gbiorczyk, Jakub Obara, Paweł Pałgan