Zwycięstwo na początek

W dniu dzisiejszym grupa młodzika młodszego rocznik 2006 i młodsi rozpoczęli rozgrywki ligowe. W swoim pierwszym spotkaniu młodzi zawodnicy pokonali drużynęNeptuna Końskie9:0!!
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszych zawodników, bo już w 3 minucie na listę strzelców wpisał sięMiłosz Szarek(rocznik 2008), chwilę później bo już w 9 minucie spotkanie ładnym strzałem z przed pola karnego popisał sięKamil Tabiszewskii zdobył bramkę na 2:0, i do końca pierwszej połowym wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie nasi młodzi zawodnicy przeważali co przyniosło kolejne bramki, strzelanie w drugiej połowie rozpoczął po raz kolejnyMiłosz Szarekw 47 minucie a kolejne bramki strzelali,Wojtek Wierzbiński51', 69'(k), samobójcza 55',Szymon Turski60', 67' orazPaweł Pałgan65'. Warto dodać że przy samobójczej bramce miał udziałMiłosz Szarekoraz Warto podkreślić ładny strzał z dystansuSzymona Turskiegopo którym padła bramka w 67'. Można być zadowolonym z gry naszych młodych zawodników którzy mimo prowadzenia nie stracili koncentracji do końca meczu i nie dali sobie strzelić bramki.
Kolejny swój mecz chłopcy rozegrają już w środę 13 września o godzinie 15:00 w meczu wyjazdowym z Granatem Skarżysko!
Orlicz Suchedniów - Neptun Końskie 9:0 (2:0)
1:0⚽Miłosz Szarek 3'
2:0⚽Kamil Tabiszewski 9'
3:0⚽Miłosz Szarek 47'
4:0⚽Wojtek Wierzbiński 51'
5:0⚽samobójcza 55'
6:0⚽Szymon Turski 60'
7:0⚽Paweł Pałgan 65'