Tęcza pokonana

W dniu dzisiejszym grupa młodzika młodszego rozegrała zaległe spotkanie z Tęczą Gowarczów. Nasi młodzi zawodnicy pokonali gości 4:0. A bramki dla naszego zespołu zdobyli Wojtek Wierzbiński, Jakub Przeworski, Miłosz Szarek oraz Dawid Gołąb.
Cieszy kolejne zwycięstwo oraz to że chłopcy kończą mecz bez straconej bramki. Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę o godzinie 9:30 młodzi zawodnicy Orlicza będą podejmować na własnym boisku drużyne KKP Korony Kielce. Chłopakom życzymy powodzenia i czekamy na kolejne punkty !!

MKS Orlicz Suchedniów - Tęcza Gowarczów 4:0 (2:0)

5' Wojtek Wierzbiński
15' Kuba Przeworski
32' Miłosz Szarek